alert

ФОРУМ З БЛИСКАВКОЗАХИСТУ У ЛЬВОВІ СКАСОВАНО!

Шановні Колеги!

На жаль, ми змушені скасувати дводенний Форум з блискавкозахисту , який мав відбутись 17-18 березня у Львові!

Минулої п’ятниці, 13.03.2020 р, у Львові відбулось оперативне засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, під час якого було прийнято рішення заборонити проведення всіх масових заходів під-час карантину. Під заборону потрапив і наш форум LPS, який повинен був стати найбільшою подією в сфері блискавкозахисту в Україні.

Наша команда довго готувалась до проведення цього заходу, на форум зареєструвались 144 учасники зі всієї України, але безпека учасників є важливішою!

Ми добре розуміємо, що як одні з лідерів на ринку блискавкозахисту в Україні, ми зобов’язані допомогти інженерам та проєктувальникам навчитись проводити оцінку ризиків та розрахунок системи блискавкозахисту згідно ДСТУ EN 62305-2012! Тож ми переводимо наші навчання в онлайн формат!

Анонсуємо запуск навчального онлайн курсу “Оцінка ризиків та розрахунок системи блискавкозахисту згідно ДСТУ EN 62305:2012”, який розпочинається 6 квітня, та з допомогою якого Ви зможете самостійно навчитись проводити оцінку ризиків та розрахунок системи блискавкозахисту з будь-якого місця та без ризику для Вашого здоров’я!

Запрошуємо до реєстрації на наш онлайн-курс за посиланням нижче!

Слідкуйте за нами у:

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі