Методичні рекомендації з проєктування блискавкозахисту
Тема проєктування та розрахунку систем блискавкозахисту є завжди актуальною для проектних та монтажних організацій, неправильно проведений розрахунок може коштувати чималих матеріальних збитків чи, навіть, загрожувати життю людини, внаслідок удару блискавки.
До нас, як до фахівців в галузі систем блискавкозахисту, надходить багато запитів від проєктних організацій з тими чи іншими запитаннями. Проаналізувавши це, ми прийшли до висновку про необхідність написання методичних рекомендацій з розрахунку та проєктування системи блискавкозахисту. Наша мета: підняти якість впровадження систем захисту від блискавки на новий сучасний рівень, об’єднати всі вимоги та рекомендації щодо проєктування блискавкозахисту в один невеликий збірник, та показати основні нюанси при проектуванні таких систем.
Розроблена нами методика з проєктування систем блискавкозахисту призначена для допомоги з розрахунком та проєктуванням даної системи.
Методичні рекомендації з проєктування LPS версії 2020 року включають алгоритм оцінки ризиків та вибору рівня LPS згідно ДСТУ EN 62305-2!

Переглянувши видрукований примірник, ми помітили декілька граматичних і змістових помилок в розділах розрахунків ризиків та розрахунку LPS, які можуть збити Вас з пантелику, а нам просто прикро, що ми допустили їх 🙁
Тому ми вирішили повідомити про них, а в наступних тиражах ми обов’язково все виправимо!
Перелік помилок дивіться в таблиці за посиланням нижче!
Як отримати методичні рекомендації з розрахунку БЗС?
Методичні рекомендації з розрахунку та проектування блискавкозахисту є безкоштовними та надаються у друкованій версії для проектних та монтажних організацій.
Якщо Ви бажаєте отримати друковані методичні рекомендації з розрахунку блискавкозахисту, надішліть запит на емейл sales@tdsb.com.ua з вказанням Вашої поштової адреси.