Нові злучники FS

Затискачі – це одна з найважливіших частин у системі блискавкозахисту, адже від їх надійності та провідності залежить те, чи зможе бути відведений струм блискавки по провідниках до заземлення! Якщо затискач поганої якості, у нього надто мала товщина пластин чи поганий захист від корозії, через деякий час провідність у місці з’єднання таким затискачем стане гіршою, і виникне ризик іскріння та пробою при проходженні струму блискавки. Тому до затискачів у системі блискавкозахисту існують певні вимоги, багато з яких описані у стандарті ДСТУ EN 62561-1 “Компоненти системи блискавкозахисту. Частина 1. Вимоги до з’єднувальних елементів”, який входить в дію в Україні цього року!

Наша компанія підійшла дуже відповідально до виготовлення таких елементів, використавши досвід роботи з європейськими партнерами та відгуки від монтажних бригад при роботі з затискачами в українських реаліях.

Товщина пластин у затискачах - 2,5 мм

В першу чергу ми змінили товщину пластин в затисках, яка у нас складає 2,5 мм, що є на 25% більше ніж у затискачах Elko-Bis з товщиною 2,0 мм, та на 39% більше ніж у затискачах з товщиною 1,8 мм у деяких інших виробників.

Завдяки цьому пластини не прогнуться після міцного болтового скручування, тому електричний контакт в них не ослабне після кількох років, і вони довго та надійно виконуватимуть свою функцію в системі блискавкозахисту!

Антикорозійний захист

Для захисту від корозії у наших затисках використовується польська методика гальванічного цинкування, при якій на оцинкований гальванічно метал наноситься захисний лак. Товщина гальванічного покриття затискачів та тримачів становить 10-17 мкм, що відповідає ГОСТ 9.301-86. В свою чергу лакове покриття збільшує корозійну стійкість оцинкованих деталей в 2 рази. Таким чином забезпечуються покращені характеристики покриття виробів. Покриття проходить періодичну перевірку на відповідність до ГОСТ 9.308-85 та DIN EN ISO 9227-2006.

Щоб переконатись у якость антикорозійного покриття, відповідно до стандарту МЕК 68-2-11-81 було проведено ряд випробувань корозійної стійкості покриття оцинкованих деталей з асортименту обладнання блискавкозахисту FS в соляному тумані протягом 168 годин. Випробування проводила акредитована лабораторія ТзОВ ВКФ “ЛІЗО”.

За підсумками даних випробувань оцинковані елементи блискавкозахисту FS не поступилися якістю в порівнянні з елементами польського виробництва (дивіться на фото порівняння елементів FS (зліва) та польського виробництва (справа) після завершення випробувань).

Затискачі FS тепер стають ще кращими!

Після проведення випробувань ми переконались, що якість наших затискачів справді “європейська”, та нічим не поступається польським аналогам, з якими ми працювали довгий час. Але ми почали і дальше працювати над покращенням якості затискачів, і тепер вони стали ще кращими!

Завдяки новій технології оцинкування, перед покриттям цинком за спеціальним методом в барабанах відбувається процес очищення металевих пластин від будь-яких домішків та олив, що сприяє ще кращому подальшому нанесенню цинку, одже і якість значно збільшується! Такий метод в українських цинковнях використовували тільки по спеціальних замовленнях для експорту, та він є не дешевим. Але при використанні такого методу якість деталей збільшується, а мета нашої компанії – виготовляти якісне українське обладнання європейського рівня, яке б не поступалось закордонним аналогам та було доступним для українського ринку!

Тому завдяки новому методу цинкування виробів, гарантія на наші затискачі збільшується до 2-х років!

А для захисту від підробок та контролю якості на нових затискачах тепер розміщено тиснення з логотипом FS!

Слідкуйте за нами у:

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі