Підробки Gromostar E.S.E. або як не попасти на 1000$ при покупці блискавкозахисту

Adidas, Converse, iPhone… а тепер і Gromostar!

ТД “Системи Безпеки” є офіційним дистриб’ютором блискавкоприймачів Gromostar E.S.E. в Україні, та ми з 2010-го року імпортуємо ці популярні блискавкоприймачі для українського ринку. Дані блискавкоприймачі добре зарекомендували себе по всій Європі, вони використовуються на найпрестижніших об’єктах, серед яких Лувр та Дім Інвалідів у Франції, Королівський палац у Бельгії, десятки аеропортів, сотні торгових центрів та тисячі котеджів і приватних будинків! Ми впевнені у їх надійності та активно пропонуємо ці блискавкоприймачі на українському ринку блискавкозахисту!

Спілкуючись з нашими польськими колегами, ми неодноразово чули про підробки цих блискавкоприймачів, які в основному реалізуються в Росії та деяких інших країнах СНД, але думали що в Україні такого немає. Але кілька днів тому, при спілкуванні з клієнтом, наші менеджери дізнались, що декотрі з наших конкурентів продають ці “активні” блискавкоприймачі за досить заниженою ціною, яку навіть ми, як офіційні представники бренду, не можемо надати. І трохи подумавши, ми вирішили купити один з таких блискавкоприймачів за дуже привабливою ціною!

Ми замовили блискавкоприймач, офіційно оплатили його та вже через 2 дні отримали посилку на відділенні Нової Пошти. Розкрили посилку, там фірмова коробка Gromostar, збоку наклейка з серійним номером. Всередині добре знайомий нам блискавкоприймач Gromostar 60, сертифікати на місці, зовнішній вигляд і вага блискавкоприймача – все як і у нас!

Але придивившись детальніше ми виявили відмінності, які звичайний клієнт чи монтажник ніколи не зауважить! Отже, 5 основних відмінностей між оригінальним та підробленим блискавкоприймачем Gromostar нижче!

5 візуальних відмінностей між оригінальним Gromostar та підробкою

Ознака підробки №1 – на написі GROMOSTAR відсутній значок зареєстрованої торгової марки ®

Ознака підробки №2 – відсутність знаку СЕ. Маркування CE (європейська відповідність ) – спеціальний знак, який наноситься на виріб. Він засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС. У підробленого блискавкоприймача це маркування замінено на літеру Є!

Ознака підробки №3 – відсутність найменування заводу виробника. В оригінальних блискавкоприймачах наявне вигравіюване найменування заводу виробника – GROMOTECH, а у підробці цього напису немає.

Ознака підробки №4 – made in UE. Так-так, на підробленому блискавкоприймачі гравіювання “Мейд ін УЄ” а не в EU (Європейському Союзі), значить і виготовлена підробка не в ЄС.

Ознака підробки №5 – відсутність Номеру продукту (Product Number). Внизу біля різьби в оригінальних блискавкоприймачах нанесений номер продукту (серійний номер), а в підробці його просто немає!

Ну і ще одна візуальна відмінність у підробленому блискавкоприймачі – написи гравіювання чорного кольору, а не коричневого, як в оригіналі!

Відповідність серійного номеру та номеру продукту

На оригінальному блискавкоприймачі GROMOSTAR E.S.E. повинні бути нанесені 2 номери: Serial Number (номер серії) та Product Number (номер виробу).

Serial Number наноситься гравіюванням на корпус блискавкоприймача, складається з літер SN та 4-х цифр.
Product Number нановиться набиванням внизу корпусу блискавкоприймача біля ізоляції та різьби, та являє собою 6-значне число.

Serial number та Product number також вказані на упаковці блискавкоприймача та в сертифікаті, який знаходиться всередині коробки, та вони обов’язково повинні співпадати, тобто на вказаний на коробці і в сертифікаті номер повинен відповідати тому, який нанесений на блискавкоприймач!

А якщо вони не відповідають, значить у Вас може буде коробка и документи від зовсім іншого виробу, а той що у Вас може виявитись підробкою! Ну і ці номери зберігаються у базі виробника і за необхідності їх можна перевірити, надавши запит!

Чи економія вартує цього?

Купуючи (і продаючи вже Вашим клієнтам) підроблений Adidas чи Converse, Вам чи Вашому клієнту всього лише прийдеться міняти це взуття на нове після того, коли воно через 2 тижні порветься. З iPhone майже те саме, тільки трата грошей більша.

А з підробкою GROMOSTAR тут питання в першу чергу навіть не до коштів (хоч вони і не маленькі: ~500..1000 $) а до безпеки, адже блискавкоприймач повинен захистити майно та життя людей! Підробка, яка прирівнюється до звичайного вертикального блискавкоприймача за 300 грн, захистить від удару блискавки тільки покрівлю в радіусі кількох метрів навколо себе.

Блискавкоприймачі Gromostar E.S.E. виготовляються висококваліфікованими спеціалістами на заводі у Польщі та проходять перевірку відповідно до стандарту NFC 17-102 у спеціальній лабораторії у Варшаві, аналоги якої в ЄС є лише у Франції та Іспанії. Дата проведення цих випробувань вказується на коробці та у сертифікаті, тому купляючи справжній Громостар Ви можете буди впевненими, що він працює!

Тому купуючи Gromostar по ціні, яка дуже відрізняється від ринкової, подумайте над можливими наслідками! Добре перевіряйте блискавкоприймачі E.S.E, адже недобросовісних продавців зараз вистачає. Але найкраще – не ризикуйте і купляйте блискавкоприймачі E.S.E. в офіційного представника Gromostar в Україїні – ТД Системи Безпеки”

Слідкуйте за нами у:

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі