seminar

Звіт з семінарів по блискавкозахисту в Дніпрі та Запоріжжі

Дніпро та Запоріжжя – міста де живуть та працюють талановиті інженери!

Сезон виїзних навчальних семінарів, котрі присвячені розрахунку та проектуванню систем захисту від блискавки, розпочався з Дніпра та Запоріжжя.

Дніпро – місто великих інвестицій та можливостей. В цьому місті постійно кипить робота, будуються нові житлові комплекси, торгові центри, виробництва! Мабуть, саме через постійну зайнятість фахівців, а ще через надто довгу і важку дорогу до Львова, щорічні івенти у Львові, відвідувало дуже мало спеціалістів з Дніпра, яких тут, насправді, чимало!

Але якщо спеціалісти з інших регіонів не їдуть до нас, то ми їдемо до них! Отож, 28 березня ми провели перший семінар з блискавкозахисту у Дніпрі!

Даний захід зібрав велику кількість зацікавлених людей – наших Партнерів, проектантів, представників різних монтажних компаній та, навіть, конкурентів: понад 30 спеціалістів з 25-ти компаній! І ми дуже раді такій зацікавленості системами блискавкозахисту у цьому регіоні!

Організацією семінару займався наш Представник у Дніпропетровській області – компанія “Ековізіон”, за що щиро дякуємо директору компанії Дмитру Зарицькому та інженеру Євгену Селезньову.

Все пройшло на найвищому рівні, адже даний захід проходив у щойно відкритому інженерно-технічному центрі” Ековізіон”, в якому можна було не тільки поспілкуватись з досвідченими спеціалістами, але і ознайомитись з різноманітними інженерними рішеннями, починаючи від систем блискавкозахисту, закінчуючи обладнанням альтернативної енергетики!

Семінар розпочався з презентації та новин обладнання блискавкозахисту “FS”, результатів конференції “LPS Lviv 2018” та презентації нових дієвих інструментів для допомоги проектантам в питаннях розрахунку систем блискавкозахисту.

Навчання по нашій покроковій методиці провів один з найкращих спеціалістів у галузі блискавкозахисту – Олег Денис, який також представив оновлені “Методичні рекомендації з проектування блискавкозахисту”, що стали більш інформативними та отримали більшу кількість наявних прикладів з розрахунку.

Хочемо подякувати учасникам семінару за цікаві різноманітні запитання. Завдяки цьому ми відчували постійний зв’язок з залом. Наш семінар проходив дуже енергійно!

Також молодий досвідчений спеціаліст з ПЗІП – Микола Бабірад, запропонував цікаву інформацію про захист від імпульсних перенапруг. Пристрої захисту від імпульсних перенапруг являються обов’язковою складовою частиною СБЗ і без них дуже важко забезпечити повний захист будівлі від наслідків удару блискавки. Через не достатню обізнаність спеціалістів у цій сфері потрібно багато працювати та популяризувати ці пристрої, доводити Замовнику необхідність влаштування ПЗІПів.

Окрім цього ми презентували блискавкоприймачі E.S.E. Gromostar, які досить популярні на українському ринку, та про ефективність яких виникає чимало запитань, тому і тут відбулась досить енергійна дискусія між захисниками та противниками цього виду блискавкоприймачів!

Загалом семінар вийшов досить насиченим, з цікавою інформацією та запитаннями. Ми отримали нові знайомства, а наші гості – нові знання, тому всі залишились у плюсі!

А вже наступного дня, 30 березня, ми завітали з семінаром у сусіднє місто Запоріжжя, в якому на дуже високому рівні розвинена промисловість. Даний захід зацікавив не тільки спеціалістів з монтажних чи проектних організацій, що працюють з системами безпеки, але і проектантів та інженерів великих промислових компаній.

Дуже дякуємо нашому Партнеру у м. Запоріжжя – компанії “Захист Техно”, за допомогу в організації семінару та залученні спеціалістів.

Не зважаючи на меншу кількість присутніх, семінар виявився також досить насиченим. Цікавих запитань було не менше! Особливо багато запитань було до пристроїв захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП).

Семінари у Дніпрі та Запоріжжі підтвердили наші очікування. Інтерес до напрямку блискавкозахисту та перспектива діяльності у цій сфері щорічно зростає, тому на черзі наступні семінари в інших містах нашої країни, інформацію про які Ви дізнаєтесь найближчим часом!

Ми ще раз підтвердили – системи блискавкозахисту “FS” об’єднують навколо себе справді чудових професіоналів. Запрошуємо усіх до нашого кола. Будуємо український ринок блискавкозахисту разом!

До зустрічі у Вашому місті!

Слідкуйте за нами у:

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі