Кабінет проєктувальника LPS III
В новій версії Кабінету проєктувальника LPS зібрані всі онлайн-калькулятори для розрахунку блискавкозахисту, навчальні відеолекції, шаблони документів, зразки проектів та вузли в dwg, які допоможуть вам проєктувати блискавкозахист швидше та професійніше!
Звіт з виставки FeuerTrutz 2021 (Germany)
Огляд міжнародної протипожежної виставки-конгресу FeuerTrutz 2021, яка відбулась 19-20.10.2021 у м. Нюрнберг (Німеччина), та на якій ми представляли обладнання “FS Блискавкозахист”!
Калькулятор для розрахунку ризиків
З допомогою нашого онлайн-калькулятора для розрахунку ризиків ви зможете розрахувати ризики R1, R2, R3, та R4 відповідно до ДСТУ EN 62305-2:2012 набагато швидше та експортувати детальний звіт для використання у проєктній документації!
Літні семінари з розрахунку LPS 2021
Запрошуємо відвідати наші літні семінари з проєктування та розрахунку систем блискавкозахисту відповідно до ДСТУ EN 62305-2012 у одному з 9-ти міст України!
Новий каталог обладнання блискавкозахисту FS™ 2021!
Раді представити новий каталог обладнання блискавкозахисту FS 2021-2022! В новому каталозі з'явилось багато нових елементів, багато елементів оновилось, а також з'явились ілюстрації багатьох технічних рішень, що надалі спростить вам роботу з вибором комплектуючих!
Професійний блискавкозахист
Блискавкозахист FS - це широкий асортимент обладнання для систем блискавкозахисту та уземлення, якість та надійність якого підтверджено випробуваннями та сертифікатами! Професійна технічна підтримка від найкращих спеціалістів в напрямку захисту від блискавки!
Навчальний онлайн курс "Оцінка ризиків та розрахунок LPS згідно ДСТУ EN 62305:2012"
Запрошуємо до реєстрації на онлайн курс, який допоможе проєктантам самостійно навчитись проводити оцінку ризиків та розрахунок системи блискавкозахисту згідно ДСТУ EN 62305-2012!
Методичні рекомендації з розрахунку LPS
Розроблена нами методика з проектування систем блискавкозахисту призначена для допомоги з розрахунком та проектуванням даної системи. Друкований примірник надаємо безкоштовно для проектних та монтажних організацій!
Типові технічні рішення для влаштування LPS
Завантажуйте та використовуйте у своїх проєктах типові технічні рішення з влаштування системи блискавкозахисту FS в форматі DWG (AutoCAD)! Економте дорогоцінний час на виконання проєкту LPS! Оформляйте проєкти ще більш професійно та зрозуміло для монтажників!
Карта грозової активності в Україні 2015-2019
Карти грозової активності в Україні за 2015-2019 роки, що графічно відображають кількості грозових днів в Україні окремо за кожен з цих 5 років, а також усереднене значення кількості грозових днів за 5 років.

Professional lightning protection

FS Lightning protection systems – is a trademark of lightning protection equipment from LLC TH “Security Systems”, which was created after 10 years of experience with European LPS manufacturers in Ukraine

FS Lightning protection is ...

Наилучшее соотношение качества и цены

Проведенные испытания и сертификат УкрСЕПРО подтверждают качество оборудования FS, а демократичные цены делают элементы доступными на украинском рынке!

Лучшая техническая поддержка и консультации

Наши специалисты всегда готовы помочь принять верное проектное решение, подобрать соответствующее оборудование а также помочь рассчитать LPS или выполнить проект!

Профессиональные инструменты для расчета

Используйте наши методические рекомендации по проектированию, схемы монтажа DWG и таблицы Excel, чтобы упростить работу и сэкономить время при проектировании молниезащиты

Advantages of FS lightning protection

Guarantee of quality

choosing FS lightning protection you receive highquality equipment of Ukrainian production certified in Europe and Ukraine, and 2-5 years of warranty from manufacturer

Technical support

our specialists will help you to make the right designing decisions, calculate or optimize the system, and also select the necessary equipment for installation

Complex delivery

constant availability of the offered equipment in our warehouse and fast shipment will allow you to receive the goods as soon as possible and without additional expenses, and start installation of the system!

Instruments for designing

manual on LPS calculation, DWG schemes and other technical material will save your time and efforts when calculating and implementing lightning protection projects

Commercial support

the system of discounts for installation organizations, commercial protection of projects will facilitate your work with the customer and will allow you to maximize the revenue from the project implementation

Studying

by visiting our regular workshops you will improve your professional level and will gain new knowledge, and personal training will help your new professionals quickly learn the system and start independent work with lightning protection

FS - LIGHTNING PROTECTION FOR PROFESSIONALS