Огляд міжнародної протипожежної виставки-конгресу FeuerTrutz 2021

19-20/10/2021 ми представляли українське обладнання блискавкозахисту FS™ на найбільшій протипожежній виставці Європи FeuerTrutz, яка відбулась у Нюрнберзі, Німеччина!

Протягом виставки ми отримали багато нового досвіду та вражень, тож ділимось враженнями у нашому огляді події!

Ох, протипожежний захист – це далеко не лише вогнегасники!
Десь такий висновок зробила б пересічна людина, відвідавши цьогорічну виставку Feuer Trutz 2021.

Насправді і ми, як учасники виставки, відвідавши різні стенди (а їх було представлено близько 135 компаній) теж були вражені від технологій захисту: попередження, реагування та долання небезпеки.

Сам виставковий зал NÜRNBERG MESSE – це 180 000 м2 площі виставкових залів і конферен-холів. Вражаючі масштаби з інфраструктурою і сотнями обслуговуючого персоналу.

Цього року відбулася ювілейна 10-та виставка Feuer Trutz, яку, попри карантинні вимоги провели на традиційно високому рівні. Всі, хто не змогли прибути через обмеження, мали можливість приєднатися через онлайн-платформу і віртуально оглянути стенди учасників чи послухати виступи експертів з програми виставкового форуму.

Очікувано, що в основному були представлені компанії Німеччини і зовсім небагато з інших сусідніх країн: Австрії, Бельгії, Чехії, Білорусії та України.

Цікаво було спостерігати за організацією кожної з компаній на своїх майданчиках: від маленьких стендів на кількох метрах квадратних до величезних площ із зонами переговорів, міні-барами та каво машинами! Відчувалися святковий настрій і радість учасників від можливості знову зустрітися особисто на своїй галузевій платформі.

Якщо виділити групи представлених продуктів і компаній то це:

  • пожежні сповіщувачі, зокрема бездротові – Filiqux, Arton, COMPRO;
  • датчики диму та протидимні конструкції (клапани і вентилятори) різних конфігурацій – неймовірно елегантні сповіщувачі Purexx, Schako, RF-T, Kingspan;
  • класичні системи виявлення загорання – NSC, Assa Abloy, Helios;
  • кабелі, кабельні лотки, канали та стінові проходи, що не поширюють горіння – компанії ISOVER, Kaiman, TELENOT, Kopos Kolin, Lindner;
  • автоматичні двері та перегородки для обмеження поширення полум’я – Skhuco, Vulcanus, Jansen.
  • велика кількість антипіренних матеріалів – плит, волокон, штукатурок, фарб та рулонних покриттів – Gutex, Izodaem, Nullifire, Kaiflex, TEKNOS, HBT.
  • системи гасіння – спринклери, аерозолі та системи водяного туману – Reliable, Danfoss, Wetrax Aerosol.

Тут також не можна не відзначити стенд InnoVfoam – інноваційні технології гасіння піною в літаках та на об’єктах зберігання нафтопродуктів з їхніми шоломами доповненої реальності, в яких можна наживо побачити процес гасіння «побувавши в реальних умовах».

Окрема група – рішення для пожежників – від одягу і аксесуарів до програм навчання і відпрацювання прийомів гасіння та спеціалізовані рішення як от для АЗС (компанія DEKRA).

А ще, що особливо зацікавило, – різне програмне забезпечення для різних завдань – організація проектування, спільної роботи над проектами, контролю та обслуговування різних систем, документообігу в сфері інженерних систем на об’єкті, представлені компаніями – KKIS software, THEMIS, WÜRTH та інші. Такі програми дійсно дуже корисні, адже можуть організовувати та структурувати наприклад складне проектування різних інженерних систем на одному об’єкті між великою кількістю учасників!

Що ж до систем блискавкозахисту то варто сказати, що такі системи в Європі не зовсім протипожежний напрямок, а швидше електротехнічний, та разом з тим було дуже приємно поспілкуватися з представником лідера блискавкозахисту в Німеччині та Західній Європі – компанією J.Propster. Такі зустрічі особливо надихаючі і відповідальні, адже заявляємо про себе як про компанію з України, що може виготовляти якісне обладнання і сміливо представляти його в інших країнах!

Колеги, загалом це були два дні цінного досвіду і вражень!

Бажаємо кожній компанії знаходити можливість представляти свої продукти і послуги на такому рівні, адже це величезний крок в розвитку!

Слідкуйте за нами у:

5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі