Доступні версії матеріалів виконання обладнання FS

Обладнання блискавкозахисту FS дозволяє виконати захист об’єкту будь-якої складності. Незалежно від типу матеріалу покрівлі, фасаду чи певних особливих умов (наприклад, морське узбережжя), ми завжди зможемо запропонувати оптимальні рішення.

Для наших Клієнтів ми пропонуємо різноманітні версії матеріалів виконання обладнання:

Гальванічно-оцинкована сталь (ОС)

Металеві гальванічно-оцинковані елементи мають товщину покриття цинком від 12 до 20 мк, додатково проходять процес попередньої механічної очистки та додаткового нанесення лаку. Перевірено дослідним шляхом – ці та інші процеси збільшують корозійну стійкість оцинкованих деталей в декілька разів.

Дана група елементів заслужила свою популярність завдяки демократичній ціні та відмінному зовнішньому вигляду. Рекомендоване використання: об’єкти з нескладними умовами експлуатації, торгові комплекси, виробничі та житлові будівлі, приватний сектор.

Гарячецинкована сталь (ST)

Металеві елементи, захищені методом гарячого цинкування, мають товщину покриття цинком 50..90 мк, що забезпечує відмінну корозійну стійкість оцинкованих деталей в агресивному середовищі.

Елементи даної групи найбільше використовуються у системі уземлення, на промислових комплексах та на інших об’єктах, де необхідно приділяти особливу увагу корозостійкості матеріалів. Відрізняються більшою ціною, в порівнянні з гальванічно-оцинкованими елементами, та темно-сірим матовим кольором.

Нержавіюча сталь (NI)

Елементи з нержавіючої сталі мають підвищену стійкість до корозії, та привабливий зовнішній вигляд. Особливо рекомендуємо готові різьбові комплекти уземлювачів, де необхідно досягти максимальних значень опору уземлення, та де є особливі умови глибинного захисного уземлення (понад 30 м.). Термін експлуатації виробів з нержавіючої сталі більше 50 років! З мінусів можна тільки відмітити важкість обробки та ціну.

Мідь (СU)

Мідні елементи використовуються на найвідповідальніших об’єктах: будівлях історичного середовища, об’єктах банківської структури, де від змонтованої системи вимагається довговічність, якість, солідність та надійність. Мінусом даної групи являється велика ціна.

Кольорове фарбування (LA)

Ще одним елементом групи «ОС» являються спеціальні фарбовані вироби, забарвлені у відповідний колір RAL. Вироби покриваються методом порошкового фарбування, після чого отримуємо полімерне покриття з високими захисними та декоративними властивостями.

Дана група найбільш популярна у представників «приватного сектору», де необхідно приділити особливу увагу дизайну та колористиці.

Слідкуйте за нами у:

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі