Звіт з семінару LPS в Харкові, 05.07.2019

seminar2
0 0 голос
Рейтинг статті

Харків – величне та красиве місто, яке безупинно розвивається та йде в ногу з часом. У ньому вміло поєднані гарна природа з вишуканою архітектурою, а комфорт та продуманість інфраструктури викликають захват та повагу!

Наша команда з радістю долучилася до розвитку міста та провела семінар з блискавкозахисту для місцевих спеціалістів даної сфери!

Навчальний семінар під назвою “Професійні технічні рішення у проектуванні блискавкозахисту“, який відвідали понад 35 кращих спеціалістів регіону, провів наш найкращий експерт Денис Олег.

Дуже дякуємо учасникам семінару за те, що відвідали наш захід. Ми раді бачити, що у такому великому та сучасному місті, як Харків, є люди, які щиро зацікавлені у власному професійному розвитку та розвитку свого міста. Завдяки вам семінар пройшов легко, енергійно та дуже продуктивно. Віримо в те, що інформація, яку Ви дізнались на нашому заході, допоможе Вам у роботі з блискавкозахистом та принесе Вам фінансові здобутки!

Системи блискавкозахисту “FS” об’єднують навколо себе чудових професіоналів. Запрошуємо усіх до нашого кола. Будуймо український ринок блискавкозахисту разом!

 

0 0 голос
Рейтинг статті

Слідкуйте за нами у:

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі